KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948387
nr 1294 8387
monogramsignerad, Helsingör, 1923. Olja på duk, 37x43 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:06:47
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr